Energiasääst

Esileht / Hoiame Kokku Grupp OÜ

Hoiame Kokku Grupp OÜ

Hoiame Kokku Grupp OÜ on mitmekülgseid energiasäästulahendusi pakkuv ettevõte, mis koosneb Tallinna Tehnikaülikooli inseneridest. Oleme seadnud oma eesmärgiks viia Eesti kodude ja äriettevõtete energiasäästmine uuele tasemele. Valdkonna spetsialistidest koosnev meeskond suudab leida just Teile sobivad elektri-, vee-, valguse- küttesäästmis- ning monitoorimislahendused. Olles tegutsenud oma valdkonnas juba üle viie aasta, on edukalt viidud lõpuni sadu energiasäästualaseid projekte, mis on tarbijatel aidanud kokku hoida kümneid ja sadutuhandeid eurosid.  Võib julgelt väita, et Hoiame Kokku Grupp on number üks energiasäästualaste terviklahenduste pakkuja Eestis.

 

Ettevõtte missioon:

Meie missioon on läbi ökonoomsete lahenduste arendamise ning tutvustamise muuta Eesti kodud ja ettevõtted energiasäästlikumaks. Kokkuhoidlikum tarbimine on kasumlik nii kliendile kui ka ühiskonnale tervikuna, vähendades kogukondlikku ökoloogilist jalajälge ning garanteerides seeläbi hea eluolu ka tulevastele põlvedele. Arendame välja turvalise, hinnatud ja arengut soosiva elu- ja töökeskkonna.

 

Ettevõtte visioon:

Meie ettevõtte visioon on olla aastaks 2016 turuliider ökonoomsete ja nutikate energiasäästulahenduste müümise ja paigaldamise alal ning 2018. aastaks olla laienenud lähimatele välisturgudele.