Energiasääst

Esileht / Praktiline info / Valgustus

Valgustus

Valgustuse juhtimine võimaldab luua parema töökeskkonna ja säästa energiat!

                                                              

Meie ülesandeks on aidata oma klientidel säästa elektrienergia tarbimiselt ning pakkuda säästlikke ja kõikidele nõuetele vastavaid valgustuslahendusi. Kõige olulisem on hinnata vajadusi varases staadiumis, et vältida soovimatauid kulutusi.

Lahendused on kavandatud vastavalt standardites määratud nõuetele ning arvestades kõiki valgustusparameetreid. Meie lahenduste tasuvusaeg jääb alla 3 aasta. Sealjuures pakume täisteenust nõuandmisest ja analüüsidest paigalduseni. Suhtlus kliendiga on meile südameasjaks ning kliendi probleemid meie prioriteediks. Tulemuseks on pika elueaga, mugavalt kasutatavad, optimaalselt juhitud ning heaolutunnet tõstvad valgustuslahendused.

Oma tegevusaja jooksul oleme leidnud nii üle- kui alavalgustatud objekte. Oleme saavutanud suurtel tööstusobjektidel lisaks nõuetekohasele valgustusele kuni 85% säästu elektrienergia kuludelt, millest 60% tulenes energiasäästlike LED-valgustite kasutuselevõtust ning ülejäänud 25% saavutati läbimõeldud lülitusgruppide ja valgustuse juhtimise kaudu. 

Valgustuse juhtimine on valgustist väljuva valgusvoo reguleerimine ja kontrollimine. Kontrollida ja muuta saab valguse jaotust, valgustuse tugevust/heledust ja värviedastust. Juhtida võib käsitsi või automaatiseeritult, iga valgustit eraldi või valgustite gruppe. Liikumis- ja päevavalgusandurid aitavad saavutada lisakokkuhoidu. Valgustuse juhtimine võimaldab parema töökeskkonna loomiseks individuaalselt valgustust sobitada.

Näiteks on büroohoonete ruumid on keskmiselt hõivatud ainult 50% ajast. Päevavalgus toetab 30-60% ulatuses töökoha valgustust, olenevalt paigutusest. Targa valgustuslahendusega saab kontorihoonetes tekitada märgatava elektrienergia kokkuhoiu.

Valgustus – keerulisim valdkond, suurim sääst.

Tutvu toodetega! 

Vaata meie parimaid projekte!

 

Oleme kõikide OSRAM toodete edasimüüja Eestis. Kui  Teil on huvi mõne muu toote kohta, mida Te meie e-poes ei näe, võtke meiega ühendust!