Energiasääst

Esileht / Praktiline info

Praktiline info

Praktiline info

Energiasääst.ee on internetipood loodud eesmärgiga koguda kokku ja pakkuda tooteid, mis aitavad meil kontrollida ja vähendada energiatarbimist. Hästi läbi mõeldud ja hoolega valitud tootegammast võite leida häid abilisi muutmaks elu lihtsamaks ja säästvamaks nii oma rahakotile kui keskkonnale üldisemalt.

 

Koduelektroonika tootegrupi alt leiate praktilisi ja alternatiivseid seadmeid, mis muudavad igapäevase majapidamise lihtsamaks inimest ennast, elektrivõrku ja planeeti koormamata. 

Mõõtmise tootegruppi kuuluvad tooted on suurepärased teadlikkuse tõstjad meie tegelikust tarbimisest. Energiakulu monitoridega saate reaalajas jälgida elektrikulu ning vastavalt sellele suunata oma tarbimisharjumusi. 

LED-valgustuse alt leiate piisavas valikus pirne ja valgusteid, et varustada oma kodu seni leiutatud vähim elektrienergiat tarbivate toodetega. Pakume valgustust ka büroo- ning tootmishoonetele. Kokkuhoid seisneb lampide uuenenud tehnoloogias. Võrreldes hõõg- ja halogeenlampidega tarbivad LED- ja säästulambid kuni 85% vähem elektrienergiat. Samuti on uue tehnoloogiaga lampidel eelkäijatega võrreldes tunduvalt pikem eluiga. Kodulehelt leitavad lambid on läbinud edukalt meie poolt tehtud eeltestimise nii enda kui sõprade ja tuttavate kodudes. Seeläbi oleme suutnud väga rohke toodetehulga seast leida parima valgustooni ja viljakusega artiklid. Meie eesmärk on eeltöö klientide eest ära teha, aidates seeläbi otsustamist lihtsustata ja luua kindlust, et iga toode meie valikus on saanud kasutajate heakskiidu.

Küttele kuluv energia ja raha on meie kliimas inimeste eelarves väga olulisel kohal. Küttesäästu tootegrupi alla oleme koondanud targa kodu monitoorimis- ja juhtimissüsteemid, mille kasutamisel üllatute üsna pea, kui palju on lihtsa seadistuse abil võimalik küttekuludelt kokku hoida. Näiteks programmeeritavad termostaadid radiaatoritele, mida on võimalik juhtida nii tsentraalselt kui ka distantsilt - üle Interneti. Antud seadmete energiasääst tekib tänu täpsele temperatuuri hoidmisele ruumis, mida on võimalik kergesti tõsta või langetada kas lokaalselt või distantsilt. Kokkuvõtvalt hoitakse ruumis just vajalikku temperatuuri, ei toimu ülekütmist ning ruum ei ole ka ebameeldivalt jahe. Küttekuludelt on võimalik kokku hoida kuni 40%.

Veesäästu tootevalikus on üleval vett säästvad dušid ja segistiotsikud, mille abil piirata voolava vee kogust ilma, et pesemisprotsess selle tõttu efektiivsust või mugavust kaotaks. Tänu meie pakutavatele otsikutele ja duššidele on võimalik kokku hoida kuni 50% tarbitava vee hulgast. Sääst seisneb uudses aeraator-tehnoloogias. Nimelt segatakse kraanist välja voolav vesi õhumullidega, mis tekitab tunde, nagu oleks vee surve tugevam, samas voolab kraanist kuni 50% vähem vett.

Leiunurgas pesitsevad tooted võivad rõõmu teha õnnelikule uitajale, kellel läheb juhuslikult vaja just sellist artiklit, mis meil parasjagu laos üksikuks ja ootama on jäänud.