Energiasääst

Esileht / Küttejuhtimine

Küttejuhtimine

Küttele kuluv energia ja raha on meie kliimas inimeste eelarves väga olulisel kohal. Küttejuhtimise tootegrupi alla oleme koondanud targa kodu monitoorimis- ja juhtimissüsteemid, mille kasutamisel üllatute üsna pea, kui palju on lihtsa seadistuse abil võimalik küttekuludelt kokku hoida

Näiteks programmeeritavad termostaadid radiaatoritele, mida on võimalik juhtida nii tsentraalselt kui ka distantsilt - üle interneti. Antud seadmete energiasääst tekib tänu täpsele temperatuuri hoidmisele ruumis, mida on võimalik kergesti tõsta või langetada. Ruumis hoitakse just vajalikku temperatuuri - ei toimu ülekütmist ning ruum ei ole ka ebameeldivalt jahe. Kui inimesed ruumis ei viibi saab temperatuuri viia säästlikumale tasemele. 

Küttekuludelt on läbi juhtimise võimalik kokku hoida kuni 40%!

Toome maale ja paigaldame mitmeid küttejuhtimissüsteemide brände. Kui soovite oma küttesüsteemi juhtida distantsilt, soovitame Homematic IP tooteid, neile tehakse tulevikus korralikke tarkvara uuendusi ning tootevalik on seerias väga lai.

Lokaalselt võimaldavad juhtida ja graafikuid valmis seadistada kõik ülejäänud brändid. Homematic IP on uusim, parima hinna ja kvaliteedi suhte ning funktsionaalsusega turul olev tooteseeria. 

List
Grid
Järjesta: