Energiasääst

Esileht / Infrapuna paneelid

Infrapuna paneelid

Infrapuna küttepaneelid toodavad soojust, mis on sarnane päikese poolt toodetavale soojusele. Infrapuna küttepaneel toodab ainult kauginfrapuna kiirgust. Infrapuna pikklainetel on omadus läbistada, murduda, kiirata ja peegeldada. See on infrapunakütte ja tavaliste konvektsioonküttemeetodite vahe. Infrapuna küttepaneel ühtlustab soojuse terve ruumi ulatuses ning kaotab külma õhuvoolu tunde, mis tuleb aknast, välisseinalt ja põrandalt.

infrakyte

Infrapunakiired kiirgavad seadmest väljapoole igas suunas soojendades otseselt kõiki lähedalolevaid esemeid ja inimesi. Inimene tajub hubast ja mahedat soojuskiirgust koheselt oma naha kaudu. Infrapunaküte akumuleerib soojust ümbritsevatesse esemetesse, seintesse ja põrandasse, mis kiirgavad omakorda soojust ruumi tagasi. Seinad, põrandad ja esemed on toas meeldivalt soojad ja kuivad. Infrapuna küttepaneel hakkab soojust andma 30 sekundi möödudes. Infrapuna küttepaneelid sobivad nii lisa kui ka põhikütteks.

Meie e-poes müügil olevatel terasest paneelidel on termostaadid sisse ehitatud, teistel aga termostaadid puuduvad, st. et need tuleks juurde osta. Paneeli juhtimine (eriti süsteemiga, mida saate kontrollida distantsilt nagu Homematic IP seadmed) võimaldab saavutada veelgi energiasäästlikuma küttelahenduse.

Juhtimise osas võite valida:

1. ON/OFF termostaat - mõõdab õhutemperatuuri paneeli vahetust lähedusest, võimaldab seadistada SET point, st.  temperatuuri, mida parasjagu soovite ning hoiab tuba sellel temperatuuril.

2. Nutikas MAX! seinatermostaat ja elektriadapter - võite asetada seinatermostaadi seinale, paneelist kaugemale ning seadistada temperatuuri. Seinatermostaat hakkab raadioteel suhtlema adapteriga, mis omakorda annab käske paneelile.

3. Homematic IP nutikodu süsteem - kõige uuem, mugavam ja nutikam küttejuhtimise süsteem. Keskseade ühendadatakse ruuterisse, seinatermostaat seinale ja infrapunapaneel pistikuadapterisse. Pistikuadaptereid on valida kahte tüüpi - mõõtmisfunktsiooniga (näete reaalajas elektrienergia tarbimist) või ilma. Lisaks lokaalsele juhtimisele saab tänu keskseadmele seda süsteemi hallata nutitelefonist. Teil on pidev ülevaade reaaltemperatuuri kohta ning saate lisaks graafikute seadistamisele neid ka igal ajal muuta - tõsta langetada temperatuure vastavalt vajadusele. Loe lähemalt.

 

List
Grid
Järjesta: