Energiasääst

Esileht / Hansgrohe valamusegisti otsik 3,5 l/min

Hansgrohe valamusegisti otsik 3,5 l/min

Vett säästev segistiotsik ehk aeraator

 

Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: Kui toode on laos kuni 3 päeva. Tellimisel kuni 10 päeva.

9,53 €

Kogus:

Energiasääst.ee on ainuke pood, kus kulutamise asemel hoopis säästad!

Pakume nutikaid lahendusi tekitamaks tervisliku keskkonna ja hoidmaks kokku aega, energiat ja raha nii suuremates kui väiksemates ettevõtetes ning ka koduseinte vahel!

Ecosmart tehnoloogial põhinevad kvaliteetsed Hansgrohe valamu- ja köögisegisti otsikud suudavad tänu innovaatilisele aeraatorlahendusele säästa vett kuni 60%. 

Kraaniotsikus segatakse ühele liitrile veele kolm liitrit õhku, mis tagab mõnusa ning koheva veejoa, kuid säästab sealjuures vett ja raha. Antud lahendust nimetatakse Airpower tehnoloogiaks, mis baseerub füüsikaseadustele ja imab õhu sisse loomuliku tsirkulatsiooni kaudu.

Meie mõõtmised näitavad, et keskmiselt voolab tavalisest segistist läbi 8-10 liitrit vett minutis. Meil on ainsana Eestis müügil säästuotsikud, mis vähendavad segistist läbivoolava vee hulka 3,5 liitrile minutis. Tänu patendeeritud aeraatortehnoloogiale ei kaota me kvaliteedis, surve on piisav, langev vesi käele pehme ega pritsi. 

Lisaks veesäästule on need säästvad kraaniotsikud varustatud silikoonist düüsidega, mis tagavad mugava puhastamise ning takistavad katlakivil otsiku ummistamist. Quickclean tehnoloogia nime kandva süsteemiga tuleb puhastamiseks vaid näpuga üle otsiku tõmmata ja ongi puhas.

 Tehnilised andmed:

  • Vooluhulk: 3,5 l/min
  • M24 väliskeere
  • Garantii 5 aastat
  • Ecosmart
  • Quickclean
  • Airpower 

3,5 otsik sobib ideaalselt kööki kui nõudepesu toimub kraanikausis või kraanidele mille all pestakse käsi. 

Garantii ja üldiste õigustingimustega saate tutvuda rubriigis "Õigustingimused".Sarnased tooted